Echipa noastră

Director Pieţe de capital - ASIF

Daniel Pocorea: Decizia nr.2389/22.12.2008 – PFRO2ASIF/232158

Telefon +4021 301 4151

Email: daniel.pocorea@brd.ro

 

Broker - ASIF

Adrian Barbu : Decizia CNVM nr.2248/28.11.2008 - PFRO2ASIF/402141

Telefon +04021.301.4155

Email: adrian.barbu@brd.ro

 

Broker - ASIF

Olga Ursu: Decizia CNVM nr. 2248/28.11.2008 - PFRO2ASIF/042142

Telefon +04021.301.4152

Email: olga.ursu@brd.ro

 

Broker - ASIF

Lucia Popescu : Decizia CNVM nr.131/29.01.2009 - PFR02ASIF/402166

Telefon +4021.301.6873

Email: lucia.popescu@brd.ro

 

Broker - ASIF

Miron Catalin Alexandru : Autorizatie ASF nr.171/07.08.2017 - PFR02ASF/402882

Telefon +4021.301.4983  

Email: catalin.miron@brd.ro

 

Broker - ASIF

Mihai Burlanescu : Decizia CNVM nr. 131/29.01.2009 - PFR02ASIF/032168

Telefon +4021.301.4981

Email: mihai.burlanescu@brd.ro

 

Manager Clientele PB - ASIF

Gabriel Morariu : Decizia ASF nr.124 /24.08.2016 - PFR02ASIF/122837
Telefon +40264.403.876
Email: gabriel.morariu@brd.ro

 

Operator piata backoffice - ASIF

Diana Clep : Decizia CNVM nr. 131/29.01.2009 - PFR02ASIF/402167

Telefon +4021.301.4157

Email: diana.clep@brd.ro

 

Operator piata backoffice- ASIF

Cosmin Serban : Decizia CNVM nr. 131/29.01.2009 - PFR02ASIF/402167

Telefon +4021.301.4471

Email: cosmin.serban@brd.ro

 

Operator piata backoffice- ASIF

Luminita Ghinea : Decizia CNVM nr. 272/26.02.2010 - PFR02ASIF/402301

Telefon +4021.301.4158

Email: luminita.ghinea@brd.ro

 

Sef Proiect- ASIF

Dana Munteanu: Decizia CNVM nr.185/26.02.2013 – PFRO2ASIF/402570

Telefon : +4021 .301.4982

Email : dana.munteanu@brd.ro

 

Reprezentant al Compartimentului de Control Intern

Burlacu Razvan Mihai : Autorizare ASF nr.68/05.03.2018 – PFR13RCCI/390649

Telefon: +04021.301.4156

Email: Razvan-mihai.burlacu@brd.ro

Email Departament: ConformitatePieteFinanciare@brd.ro

 

Reprezentant al Compartimentului de Control Intern

Hatarascu Andreea Georgia : Autorizare ASF nr. 99/02.04.2018 – PFR13RCCI/230651

Telefon: +04021.301.6450

Email: andreea.hatarascu@brd.ro

Email Departament: ConformitatePieteFinanciare@brd.ro

 

 

Reprezentant al Compartimentului de Control Intern

Moldovanu Georgeta Florentina : Autorizare ASF nr. 167/11.06.2018 – PFR13RCCI/400655

Telefon: +04021.301.4896

Email: georgeta.moldovanu@brd.ro

Email Departament: ConformitatePieteFinanciare@brd.ro

 

Reprezentant al Compartimentului de Control Intern

Cuza Oana - Alexandra : Autorizare ASF nr. 179/21.06.2018 – PFR13RCCI/400657

Telefon: +04021.301.4078

Email: oana-alexandra.stanciu@brd.ro

Email Departament: ConformitatePieteFinanciare@brd.ro